-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-набір імунохроматографічний для виявлення простат – специфічного антигену (ПСА)
Тендер Prozorro UA-2024-02-16-011253-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер:
ad36c5bd612249cca36b81bff3c46d4c
Внутрішній номер закупівлі:
20774407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-16-011253-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2024 17:30 - 21.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2024 17:30 - 24.02.2024 00:00
Аукціон:
26.02.2024 13:25 - 26.02.2024 13:48
Період кваліфікації:
26.02.2024 13:48 - 27.02.2024 16:17
Період завантаження договору:
04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Тест-набір імунохроматографічний для виявлення простат–специфічного антигену (ПСА)