• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-набір імунохроматографічний для виявлення простат – специфічного антигену (ПСА)

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 330f6459075742e9853e406918694d56
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-12-001478-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-набір імунохроматографічний для виявлення простат – специфічного антигену (ПСА)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 12.02.2024 10:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH