-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бандаж
Тендер Prozorro UA-2024-02-16-011210-a
Завершена
5 968 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 59 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 59 680.00 UAH
Номер:
0001973fe22646d99118ea196e832202
Внутрішній номер закупівлі:
20774365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-16-011210-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37766028
-
Адреса:
61129, Україна, Харківська область, Харків, просп. Тракторобудівників, буд. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Двойнос +380676307955 s.dvoinos@czo.kh.city
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 968 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2024 17:18 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2024 17:18 - 28.02.2024 09:00
Аукціон:
29.02.2024 11:14 - 29.02.2024 11:49
Період кваліфікації:
29.02.2024 11:49 - 08.03.2024 13:34
Період завантаження договору:
14.03.2024 00:00 - 24.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 968 000.00 Бандаж