• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер: ce735878eb7243ff9c29465f9ba9ccd8
Внутрішній номер закупівлі: 20761863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-15-012197-a   
Замовник: ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Контактна особа: Лідія Дроздова +0955213372 drozdova-lidia@ukr.net https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.02.2024 17:20 - 20.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.02.2024 17:20 - 23.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 23.02.2024 00:02 - 27.02.2024 15:31
Період завантаження договору: 04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів