-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
000c0b1e8c8c440a9489e1d4f90ed789
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-15-004341-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Примітки:
Внесено за рахунок коду ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів, драм-картриджів та інших змінних контейнерів із витратними матеріалами (тонером, термоплівкою, фільтруючими та іншими матеріалами)) в сумі 100 000,00 грн
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.02.2024 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума100 000.00 UAH