-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2018-05-11-002364-a
Завершена
12 532.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 62.66 UAH
Номер:
e2e94f8cbd5f44738463319b149ccb5a
Внутрішній номер закупівлі:
2076000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-11-002364-a
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Крапівєнцева +380627441538 osvitabuxgalteriya@artemrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
12 532.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
62.66 UAH
Період уточнення:
11.05.2018 17:08 - 16.05.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2018 17:08 - 26.05.2018 19:00
Аукціон:
29.05.2018 12:27 - 29.05.2018 12:48
Період кваліфікації:
29.05.2018 12:48 - 01.06.2018 10:30
Період завантаження договору:
29.05.2018 12:48 - 18.06.2018 12:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крупа гречана
Кількість
65 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа рисова
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа манна
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа пшенична
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа перлова
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа пшоно
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Вівсяні пластівці
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Борошно пшеничне
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
Оскарження: 29.05.2018 12:48 - 12.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Оскарження: 29.05.2018 12:48 - 12.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
12 165.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 165.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.06.2018 10:30
Документи
4
Скарги
0
ФОП "ПІДНЕБЕСНА ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1997508509
-
Контактна особа:
Тамара Поднебесная +380505681008 tam.podnebesnaia1954@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 15, квартира 25
Початкова пропозиція
12 532.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 532.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
37d8d209ae3d489ab96cbee48a1f11ab
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-11-002364-a-a1
Постачальник:
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Номер договору:
259
Сума договору:
12 165.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
13.06.2018 12:26
Статус:
Підписаний