-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
12 165.00
UAH з ПДВ
Номер:
37d8d209ae3d489ab96cbee48a1f11ab
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-11-002364-a-a1
Постачальник:
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Номер договору:
259
Дата підписання:
13.06.2018 12:26
Період дії договору:
13.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
12 165.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 165.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крупа гречана
Кількість
65 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа рисова
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа манна
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа пшенична
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа перлова
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Крупа пшоно
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Вівсяні пластівці
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті
Борошно пшеничне
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору
На карті