-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі І категорії
Тендер Prozorro UA-2024-02-14-010828-a
Завершена
150 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 754.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 754.40 UAH
Номер:
0d099e8165a94df3b0ec855cadbc730a
Внутрішній номер закупівлі:
20747449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-14-010828-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33578224
-
Адреса:
77312, Україна, Івано-Франківська область, Калуш, вул. Медична буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитерчук Микола Миколайович 380956623651 mykola_dmyterchuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2024 16:19 - 19.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2024 16:19 - 22.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.02.2024 00:01 - 26.02.2024 15:40
Період завантаження договору:
03.03.2024 00:00 - 13.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 880.00 Яйця курячі І категорії