• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Яйця курячі І категорії

Оголошено тендер

150 880.00 UAH
Номер: 0e76c01e803c4810a8e6861ecd3bb257
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-14-005098-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області"
Очікувана вартість: 150 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі І категорії
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.02.2024 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума75 440.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума75 440.00 UAH