-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі та фрукти (Код ДК 021:2015:03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи.)
Тендер Prozorro UA-2024-02-13-011605-a
Відповідно до кошторисних призначень і річного плану на 2024р. Товар,що постачається,повинен відповідати діючим на території України вимогам до якості,які встановлюються законодавством України,та з урахуванням та дотриманням вимог Закону України "Про основні принципита вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" і Інструкцію з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.
Завершена
249 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 245.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 245.00 UAH
Номер:
30508af6b7f142cf8fb9b723bb6a4e1e
Внутрішній номер закупівлі:
20733943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-13-011605-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414446
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Колесси, будинок 41, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Клубович +380673075659 stryidnz14@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2024 15:59 - 18.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2024 15:59 - 21.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.02.2024 00:00 - 22.02.2024 10:34
Період завантаження договору:
28.02.2024 00:00 - 09.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 000.00 Овочі та фрукти (Код ДК 021:2015:03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи.)