-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі та фрукти (Код ДК 021:2015:03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи.)
Оголошено тендер
249 000.00
UAH
Номер:
92787e089d6742309381a859be3aed98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-13-003080-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414446
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Колесси, будинок 41, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414446
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Колесси, будинок 41, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі та фрукти (Код ДК 021:2015:03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи.)
Примітки:
Товар,що постачається,повинен відповідати діючим на території України вимогам до якості,які встановлюються законодавством України,та з урахуванням та дотриманням вимог Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпочності та якості харчових продуктів" і Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.02.2024 13:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Овочі та фрукти (Код ДК 021:2015:03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи.)
Кількість
5995 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 000.00 UAH