-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Запасні частини та приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2024-02-13-011311-a
Завершена
1 927 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 635.00 UAH
Номер:
beadc32059014ae29f510a81ce229e02
Внутрішній номер закупівлі:
20733607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-13-011311-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 927 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2024 16:01 - 18.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2024 16:01 - 21.02.2024 11:00
Період кваліфікації:
21.02.2024 11:04 - 23.02.2024 15:31
Період завантаження договору:
29.02.2024 00:00 - 10.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 927 000.00 Запасні частини та приладдя до тракторів