• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини та приладдя до тракторів

Оголошено тендер

1 927 000.00 UAH
Номер: 6832b3b6a7ed4f8ea87450e6bef10c9a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-13-004522-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Очікувана вартість: 1 927 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини та приладдя до тракторів
Примітки: Очікувана вартість закупівлі - 1 927 000,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.02.2024 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опис1. Загальний фонд бюджету міста Києва; 2. Спеціальний фонд бюджету міста Києва; 3. Госпрозрахункові кошти підприємства.
Сума1 927 000.00 UAH