-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Мед натуральний.
Тендер Prozorro UA-2024-02-11-000125-a
Завершена
158 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.3% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1.3% або 2 000.00 UAH
Номер:
a15826dca18d46209e1cfe0caab53845
Внутрішній номер закупівлі:
20706628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-11-000125-a
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Гавела Вацлава, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Микола Іванович 380679733924 zakupivliksli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2024 12:08 - 16.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2024 12:08 - 19.02.2024 00:00
Аукціон:
19.02.2024 12:18 - 19.02.2024 13:05
Період кваліфікації:
19.02.2024 13:05 - 24.02.2024 10:20
Період завантаження договору:
01.03.2024 00:00 - 11.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 000.00 Мед натуральний.