• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мед натуральний.

Оголошено тендер

158 000.00 UAH
Номер: 6e15fb6b36b5405f97dd5c4c0d53cc0f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-11-000054-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський спортивний ліцей
Замовник: Київський спортивний ліцей
Очікувана вартість: 158 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мед натуральний.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.02.2024 11:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума158 000.00 UAH