-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пристрої охоронної та пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2018-04-28-000009-c
Завершена
368 096.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 600.00 UAH
Номер:
789e15b1df544b2ba301fdf828b46987
Внутрішній номер закупівлі:
2070581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-28-000009-c
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іволга Надія Василівна +380565293981 tender@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
368 096.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
3 681.00 UAH
Період уточнення:
28.04.2018 09:27 - 06.05.2018 09:32
Період прийому пропозицій:
28.04.2018 09:27 - 16.05.2018 09:32
Аукціон:
17.05.2018 12:35 - 17.05.2018 13:08
Період кваліфікації:
17.05.2018 13:08 - 23.05.2018 10:57
Період завантаження договору:
17.05.2018 13:08 - 06.06.2018 13:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрої охоронної та пожежної сигналізації
Кількість
967 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
52210, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Першотравнева, 2Д
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ОРІОН»
Оскарження: 17.05.2018 13:08 - 03.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23718326
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ОРІОН» muo@firma-orion.com http://www.firma-orion.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Новомостицька, буд. 2-А, кв. 39
Оскарження: 17.05.2018 13:08 - 03.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
310 689.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.05.2018 10:57
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38143880
-
Контактна особа:
Андрій Сичов +380667742410 tender@ohholding.com.ua
-
Адреса:
02160, Україна, Київська область, м.Київ,, ПРОСПЕКТ ВОЗЗ'ЄДНАННЯ, будинок 15, кімната 202
Початкова пропозиція
311 866.39 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ЗАВОД ВЕДА НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39825514
-
Контактна особа:
Філіпенков Олександр Петрович +380673826955 fop@veda-bucha.com.ua
-
Адреса:
08292, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛ, БУЧА, ВУЛ ГОРЬКОГО Д. 8
Початкова пропозиція
329 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ «ОПТА ЛТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24669498
-
Контактна особа:
ТОВ «ОПТА ЛТД» +380504779615 rim@opta.com.ua http://www.opta.com.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61033 м. Харків, вул. Шевченка, 193
Початкова пропозиція
345 466.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
306 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4bbe335f5c640b6b708f026f70c7951
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-28-000009-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ОРІОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23718326
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ОРІОН» muo@firma-orion.com http://www.firma-orion.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Новомостицька, буд. 2-А, кв. 39
Номер договору:
474/13/170Е
Сума договору:
298 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
249 165.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.06.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
12.06.2018 00:00
Статус:
Виконаний