-
Відкриті торги
-
КЕП
Пристрої охоронної та пожежної сигналізації
298 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
e4bbe335f5c640b6b708f026f70c7951
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-28-000009-c-a1
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Контактна особа:
Іволга Надія Василівна +380565293981 tender@vostgok.dp.ua
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ОРІОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23718326
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ОРІОН» muo@firma-orion.com http://www.firma-orion.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Новомостицька, буд. 2-А, кв. 39
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Номер договору:
474/13/170Е
Дата підписання:
12.06.2018 00:00
Період дії договору:
12.06.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
298 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 833.17 UAH)
Оплачено:
7 815.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 302.53 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрої охоронної та пожежної сигналізації
Кількість
967 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
52210, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Першотравнева, 2Д
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b90787cea8324423b259f91a88b3a369
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Подовження терміну дії договору
Номер додаткової угоди:
474/13/170Е
Дата внесення змін до договору:
28.12.2018 00:00
Статус:
Опубліковано