• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації

Завершена

832 915.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 164.58 UAH
Номер: e016957dc1c14a32b5c9f512b5801b20
Внутрішній номер закупівлі: 20697613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-09-006126-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
Контактна особа: Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 832 915.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.02.2024 12:29 - 16.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2024 12:29 - 19.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 19.02.2024 00:00 - 20.02.2024 11:49
Період завантаження договору: 26.02.2024 00:00 - 07.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴832 915.00 Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації