-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Оголошено тендер
832 915.00
UAH
Номер:
9a671a0d18af42d9bbc8d5b20cfd0aba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-09-002675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
832 915.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.02.2024 12:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти нсзу
Сума832 915.00 UAH