-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31220000-4 - Елементи електричних схем (стрічка бандажна, скрепа сталева для бандажної стрічки, затискач анкерний 2 х(16-25), затискач проколюючий, затискач підтримуючий, гак універсальний під бандажну стрічку)
Тендер Prozorro UA-2024-02-08-001802-a
Завершена
511 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 555.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 555.00 UAH
Номер:
95326226f870476fb676624660abebab
Внутрішній номер закупівлі:
20678196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-08-001802-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство фірма "Лубниміськсвітло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31854768
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вул.Анатолія Безроди, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Косолап Аліна Анатоліївна +380536176617 lubnsvet2009@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
511 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2024 09:55 - 13.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2024 09:55 - 16.02.2024 00:00
Аукціон:
16.02.2024 11:00 - 16.02.2024 11:23
Період кваліфікації:
16.02.2024 11:23 - 22.02.2024 10:32
Період завантаження договору:
28.02.2024 00:00 - 09.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴511 000.00 31220000-4 - Елементи електричних схем (стрічка бандажна, скрепа сталева для бандажної стрічки, затискач анкерний 2 х(16-25), затискач проколюючий, затискач підтримуючий, гак універсальний під бандажну стрічку)