-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31220000-4 - Елементи електричних схем (стрічка бандажна, скрепа сталева для бандажної стрічки, затискач анкерний 2 х(16-25), затискач проколюючий, затискач підтримуючий, гак універсальний під бандажну стрічку)
Оголошено тендер
511 000.00
UAH
Номер:
b33ba88dfea54417be3eca2db4527d01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-08-000720-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунальне підприємство фірма "Лубниміськсвітло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31854768
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вул.Анатолія Безроди, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунальне підприємство фірма "Лубниміськсвітло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31854768
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вул.Анатолія Безроди, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31220000-4 - Елементи електричних схем (стрічка бандажна, скрепа сталева для бандажної стрічки, затискач анкерний 2 х(16-25), затискач проколюючий, затискач підтримуючий, гак універсальний під бандажну стрічку)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
08.02.2024 09:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стрічка бандажна
Кількість
3400 метри
Період постачання
до 31.12.2024
Скрепа сталева для бандажної стрічки
Кількість
3400 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Затискач анкерний 2 х(16-25)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Затискач проколюючий
Кількість
900 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Затискач підтримуючий
Кількість
700 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Гак універсальний під бандажну стрічку
Кількість
1400 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума511 000.00 UAH