-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-013947-a
Завершена
125 265.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 626.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 626.33 UAH
Номер:
4031dd060b48469d967409b7fb5b3e2b
Внутрішній номер закупівлі:
20658986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-06-013947-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Чернятинський фаховий коледж ВІнницького національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471922
-
Адреса:
23124, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н, с. Чернятин, вул. Графа Львова, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Гриб +380965415072 katya.grib.work@gmail.com http://chernyatin-college.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 265.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2024 16:52 - 11.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2024 16:52 - 14.02.2024 08:00
Період кваліфікації:
14.02.2024 08:00 - 15.02.2024 09:49
Період завантаження договору:
21.02.2024 00:00 - 02.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 265.60 Мастильні засоби