• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні засоби

Оголошено тендер

125 265.60 UAH
Номер: b839d4b5835747148984759940926a4f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-06-006096-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Чернятинський фаховий коледж ВІнницького національного аграрного університету"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Чернятинський фаховий коледж ВІнницького національного аграрного університету"
Очікувана вартість: 125 265.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні засоби
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.02.2024 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Олива моторна PLATINUM ULTOR BASIC 10w40 (20л ) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 100 літр
Період постачання (не задано)
Олива моторна PLATINUM CLASSIC SEMISYNTHETIC 10W-40 (20 л) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 60 літр
Період постачання (не задано)
Олива гідравлічна HYDROL L-HL 46 (кан. 20 л) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 100 літр
Період постачання (не задано)
Олива індустріальна L- AN 68 (кан. 20 л) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 300 літр
Період постачання (не задано)
Олива моторна O.OIL SUPEROL CD 30 (канiстра 20 л) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 400 літр
Період постачання (не задано)
Олива O.OIL MIXOL S (5 л) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 80 літр
Період постачання (не задано)
Олива трансмiciйна HIPOL 15 F (GL-5 85W90) (20 л ) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 200 літр
Період постачання (не задано)
Мастило LITEN LT-4 3 (9 kg) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 36 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума125 265.60 UAH