-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори»
Тендер Prozorro UA-2018-05-11-000790-a
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер:
196d2c38704047478217baefcef5b5e2
Внутрішній номер закупівлі:
2065579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-11-000790-a
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Жорін +380623521982,+380623929275,+380623929022 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
125.00 UAH
Період уточнення:
11.05.2018 11:34 - 17.05.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2018 11:34 - 27.05.2018 14:00
Аукціон:
29.05.2018 15:34 - 29.05.2018 15:55
Період кваліфікації:
29.05.2018 15:55 - 30.05.2018 10:49
Період завантаження договору:
29.05.2018 15:55 - 18.06.2018 15:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
25 одиниця
Період постачання
11.06.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЙОРДАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНДІАНА"
Оскарження: 29.05.2018 15:55 - 10.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14324574
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733,+380504700130 sandiana@ukr.net
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 24, квартира 36
Оскарження: 29.05.2018 15:55 - 10.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
23 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2018 10:49
Документи
25
Скарги
0
ФОП Юрченко Олександр Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2161807417
-
Контактна особа:
Юрченко Олександр Павлович 380504254838, 380504254838 yural55@ukr.net
-
Адреса:
84311, Україна, Донецька область, Краматорськ, Танкистів-70
Початкова пропозиція
24 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
1933e59cd414484bbb11eab8ea0f753c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-11-000790-a-a1
Постачальник:
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЙОРДАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНДІАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14324574
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733,+380504700130 sandiana@ukr.net
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 24, квартира 36
Номер договору:
13
Сума договору:
23 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
11.06.2018 11:22
Статус:
Підписаний