-
Відкриті торги
-
КЕП
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори»
23 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
1933e59cd414484bbb11eab8ea0f753c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-11-000790-a-a1
Постачальник:
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЙОРДАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНДІАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14324574
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733,+380504700130 sandiana@ukr.net
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 24, квартира 36
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
13
Дата підписання:
11.06.2018 11:22
Період дії договору:
11.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
23 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 100.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
25 одиниця
Період постачання
11.06.2018 - 31.12.2018