-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №1 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Слобідська, будинок 14
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-009600-a
Завершена
620 004.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 100.02 UAH
Номер:
6bbf3333303f46f887fdc47ff5ab7994
Внутрішній номер закупівлі:
20654911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-06-009600-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124829
-
Адреса:
12301, Україна, Житомирська область, селище міського типу Черняхів, Рад майдан, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія ХАРТНИК +380938609707 mariahartnuk311@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
620 004.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2024 14:48 - 21.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2024 14:48 - 24.02.2024 00:00
Аукціон:
26.02.2024 15:39 - 26.02.2024 16:08
Період кваліфікації:
26.02.2024 16:08 - 27.02.2024 15:34
Період завантаження договору:
04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 004.00 Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №1 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Слобідська, будинок 14