-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №1 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Слобідська, будинок 14
Оголошено тендер
620 004.00
UAH
Номер:
799f4cf89eae49849aee0c2cd674fb90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-06-003880-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124829
-
Адреса:
12301, Україна, Житомирська область, селище міського типу Черняхів, Рад майдан, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124829
-
Адреса:
12301, Україна, Житомирська область, селище міського типу Черняхів, Рад майдан, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
620 004.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №1 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Слобідська, будинок 14
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.02.2024 14:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічне переоснащення існуючої мережі електропостачання з влаштуванням додаткового резервного джерела живлення для забезпечення функціонування частини будівлі Черняхівського ліцею №1 за адресою: Житомирська обл., смт. Черняхів, вул. Слобідська, будинок 14
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума620 004.00 UAH