-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір діагностичного гістероскопа
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-004837-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
bb56c7f428da459d9b688716951f5533
Внутрішній номер закупівлі:
20649976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-06-004837-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2024 12:04 - 11.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2024 12:04 - 14.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.02.2024 00:00 - 16.02.2024 12:12
Період завантаження договору:
22.02.2024 00:00 - 03.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Набір діагностичного гістероскопа