-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір діагностичного гістероскопа
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
67d42eec1c084e87bf6a463bbab47860
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-06-001785-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набір діагностичного гістероскопа
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
36628 Гістероскоп жорсткий
Дата опублікування:
06.02.2024 11:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір діагностичного гістероскопа
×
-
НК 024:2023:
36628 Гістероскоп жорсткий
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума550 000.00 UAH