-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Банківські послуги (фінансовий лізинг вантажних автомобілів, 12 одиниць)
Тендер Prozorro UA-2018-04-02-002150-a
Завершена
18 754 192.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 93 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 93 000.00 UAH
Номер:
7e4333ccafce423a887bdfdce743236a
Внутрішній номер закупівлі:
2062909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-02-002150-a
Замовник:
ПАТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стаєцький Михайло +380501002437,+380443232018 staietskyi-mv@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
18 754 192.16 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
93 000.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2018 17:51 - 23.04.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2018 17:51 - 03.05.2018 19:00
Період прекваліфікації:
03.05.2018 19:04 - 10.05.2018 00:00
Аукціон:
11.05.2018 13:38 - 11.05.2018 13:59
Період кваліфікації:
11.05.2018 13:59 - 18.05.2018 10:42
Період завантаження договору:
11.05.2018 13:59 - 31.05.2018 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Банківські послуги (фінансовий лізинг вантажних автомобілів, 12 одиниць)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОТП ЛІЗИНГ"
Оскарження: 11.05.2018 13:59 - 29.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
Тітов Володимир Іванович +380674671496 volodymyr.tytov@otpleasing.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київ, Київ, Київська обл., Києво -Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 2-В, оф. 46
Оскарження: 11.05.2018 13:59 - 29.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
18 500 000.00 UAH з ПДВ /
18 500 000.00 UAH з ПДВ
18 500 000.00 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕСТ ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37027379
-
Контактна особа:
Фомін Андрій +380672455390 a.fomin@vableasing.com.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, Київ, Зоологічна 4-а, 139
Початкова пропозиція
18 754 192.00 UAH з ПДВ /
18 754 192.00 UAH з ПДВ
18 754 192.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.05.2018 17:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
35713e9c6426439a92aaa51454c4952c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-02-002150-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ОТП ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
Тітов Володимир Іванович +380674671496 volodymyr.tytov@otpleasing.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київ, Київ, Київська обл., Києво -Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 2-В, оф. 46
Номер договору:
070618-02/198ФЛ
Сума договору:
18 500 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
07.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний