-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Банківські послуги (фінансовий лізинг вантажних автомобілів, 12 одиниць)
18 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
35713e9c6426439a92aaa51454c4952c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-02-002150-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ОТП ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
Тітов Володимир Іванович +380674671496 volodymyr.tytov@otpleasing.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київ, Київ, Київська обл., Києво -Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 2-В, оф. 46
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
070618-02/198ФЛ
Дата підписання:
07.06.2018 00:00
Період дії договору:
07.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
18 500 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 500 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Банківські послуги (фінансовий лізинг вантажних автомобілів, 12 одиниць)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021