-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Деревина дров'яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-013533-a
Завершена
252 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 262.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 262.50 UAH
Номер:
2dfb1170d83e4ca482d9ca252ff8b446
Внутрішній номер закупівлі:
20625856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-013533-a
Замовник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Коростенський район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корсун Олена 380967343578 korsunolena63@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 16:52 - 07.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 16:52 - 10.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.02.2024 00:00 - 16.02.2024 13:30
Період завантаження договору:
22.02.2024 00:00 - 03.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 500.00 Деревина дров'яна непромислового використання