-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Макарони з твердих сортів пшениці
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-012955-a
Завершена
230 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 153.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 153.50 UAH
Номер:
af9e3f51cb444e95bd8afe64401f141b
Внутрішній номер закупівлі:
20625265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-012955-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16502790
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Котова +380442050506 o.kotova@artek.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 20:04 - 08.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 20:04 - 11.02.2024 00:00
Аукціон:
12.02.2024 12:46 - 12.02.2024 13:09
Період кваліфікації:
12.02.2024 13:09 - 20.02.2024 21:08
Період завантаження договору:
26.02.2024 00:00 - 07.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 700.00 Макарони з твердих сортів пшениці