• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Макарони з твердих сортів пшениці

Оголошено тендер

230 700.00 UAH
Номер: 974ebb159c744bdf98be676089047887
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-02-004221-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
Очікувана вартість: 230 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Макарони з твердих сортів пшениці
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби
Дата опублікування: 02.02.2024 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
макарони з твердих сортів пшениці
Код ДК 021:2015: 15851100-9 Макаронні вироби сирі
Кількість 3000 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума230 700.00 UAH