-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 «Будівельні товари» (Скотч)
Тендер Prozorro UA-2018-03-02-001068-c
(Скотч)
Завершена
9 024.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 45.12 UAH
Номер:
5ae676eddd9f42f8af720837b53de6b1
Внутрішній номер закупівлі:
2061910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-02-001068-c
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Конарєва, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
9 024.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45.12 UAH
Період уточнення:
02.03.2018 13:59 - 09.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2018 13:59 - 19.03.2018 16:00
Аукціон:
20.03.2018 15:33 - 20.03.2018 16:00
Період кваліфікації:
20.03.2018 16:00 - 27.03.2018 13:44
Період завантаження договору:
20.03.2018 16:00 - 09.04.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скотч пакувальний 48*50м, прозорий , Скотч офісний 24*20м, прозорий
Кількість
800 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ООО Канцопт-плюс
Оскарження: 20.03.2018 16:00 - 07.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507306
-
Контактна особа:
ООО Канцопт-плюс +380577176091 OLEKSANDR.LYSENKO@TRADE-KH.COM http://a4bumaga.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, г. Харьков, ул. Залесская, 26
Оскарження: 20.03.2018 16:00 - 07.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2018 13:44
Документи
10
Скарги
0
ФОП "ВІВДЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2702712169
-
Контактна особа:
Татьяна Третьяк +380678385742 tendprozfop@gmail.com
-
Адреса:
61038, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАТИЦЬКОГО, будинок 35, квартира 191
Початкова пропозиція
9 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ПП "ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "ПЕРСПЕКТИВА""
×
-
Код ЄДРПОУ:
34754748
-
Контактна особа:
Света Перспектива +380577644076 tendproz@gmail.com
-
Адреса:
61118, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ТИМУРІВЦІВ, будинок 50, квартира 5
Початкова пропозиція
8 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
9361bae1ceed4ae984c2aa54c47b819d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-02-001068-c-b1
Постачальник:
ООО Канцопт-плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507306
-
Контактна особа:
ООО Канцопт-плюс +380577176091 OLEKSANDR.LYSENKO@TRADE-KH.COM http://a4bumaga.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, г. Харьков, ул. Залесская, 26
Номер договору:
П/НХ-181035/НЮ
Сума договору:
4 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.04.2018 11:14
Статус:
Підписаний