-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 «Будівельні товари» (Скотч)
4 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
9361bae1ceed4ae984c2aa54c47b819d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-02-001068-c-b1
Постачальник:
ООО Канцопт-плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507306
-
Контактна особа:
ООО Канцопт-плюс +380577176091 OLEKSANDR.LYSENKO@TRADE-KH.COM http://a4bumaga.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, г. Харьков, ул. Залесская, 26
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
П/НХ-181035/НЮ
Дата підписання:
16.04.2018 11:14
Період дії договору:
16.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
4 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 680.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скотч пакувальний 48*50м, прозорий , Скотч офісний 24*20м, прозорий
Кількість
800 штуки
Період постачання
до 31.12.2018