-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щітка ЕГ4 20х32х65, щітка ЕГ74 2-15х30х40
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-003218-a
Завершена
108 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 083.33 UAH
мін. крок: 1% або 1 083.33 UAH
Номер:
5f51af1021ef4c6ea6197aba90d79fd7
Внутрішній номер закупівлі:
20615708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-003218-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 10:42 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 10:42 - 13.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
13.02.2024 00:02 - 13.02.2024 14:40
Період завантаження договору:
19.02.2024 00:00 - 29.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 333.33 Щітка ЕГ4 20х32х65, щітка ЕГ74 2-15х30х40