-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щітка ЕГ4 20х32х65, щітка ЕГ74 2-15х30х40
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
a0f3cbfce4f348a399c2580de2b51fdc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-02-000914-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щітка ЕГ4 20х32х65, щітка ЕГ74 2-15х30х40
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування:
02.02.2024 10:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума130 000.00 UAH