• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)"

Завершена

254 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 272.50 UAH
Номер: 833f2075db354277ba57335b1077495d
Внутрішній номер закупівлі: 20613743
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-02-001268-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Антоніна Карпова +380688468158 osvita.bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 254 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.02.2024 09:32 - 09.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.02.2024 09:32 - 12.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 12.02.2024 00:02 - 13.02.2024 11:18
Період завантаження договору: 19.02.2024 00:00 - 29.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴254 500.00 "ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)"