• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)"

Оголошено тендер

254 500.00 UAH
Номер: 3017284b6dee40248285a186ab18e314
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-23-001692-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 254 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)"
Примітки: Сметана жирністю 21%, до якої додано вітамін D, фасована по 400г. Термін придатності 10 діб. Виготовлена згідно з ТУ У. Кефір жирністю 3,2%, фасований по 900г. Термін придатності до 8 діб. Виготовлений згідно з ДСТУ Йогурт питний, жирність 2,5%, до якого додано вітамін D, вміст цукру не більше 10 грамів на 100 грамів продукту, фасований по 500 г. Термін придатності 14 діб. Виготовлений згідно з ТУ У
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.01.2024 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума254 500.00 UAH