-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля продуктів харчування. Какао-порошок.
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-012847-a
Завершена
384 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 922.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 922.25 UAH
Номер:
851fc187a18d4a6b8657fe2e29ddf46b
Внутрішній номер закупівлі:
20609123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-01-012847-a
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Перепелиця Світлана Георгіївна +380516175489 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
384 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2024 16:04 - 06.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2024 16:04 - 09.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
09.02.2024 00:01 - 12.02.2024 09:34
Період завантаження договору:
18.02.2024 00:00 - 28.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴384 450.00 Какао-порошок, вміст какао-олії 20-22%, пачка вагою 100 г