-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля продуктів харчування. Какао-порошок.
Оголошено тендер
384 450.00
UAH
Номер:
203c79fe9f5b4eef8fe7aaa1c4b51009
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-01-005233-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
384 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля продуктів харчування. Какао-порошок.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.02.2024 15:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Какао-порошок, вміст какао-олії 20-22%, пачка вагою 100 г
Кількість
6990 штуки
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума384 450.00 UAH