-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-012852-a
Завершена
3 466 532.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 332.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 332.66 UAH
Номер:
3a93957902ad41b3bd6bd0093ea865aa
Внутрішній номер закупівлі:
20609051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-01-012852-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 466 532.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2024 16:04 - 06.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2024 16:04 - 09.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
09.02.2024 00:01 - 15.02.2024 10:12
Період завантаження договору:
21.02.2024 00:00 - 02.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 466 532.50 Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації