-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Оголошено тендер
3 466 532.50
UAH
Номер:
3b97ca9592d949c6a0eea2809addc677
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-01-005072-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 466 532.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.02.2024 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти нсзу
Сума3 446 532.50 UAH