-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з відновлення, регенерації, заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2024-01-31-003507-a
Завершена
418 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 180.80 UAH
мін. крок: 1% або 4 180.80 UAH
Номер:
8e42099a3ada4d45a9bf9ea399f4f721
Внутрішній номер закупівлі:
20584955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-31-003507-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гузиніна Світлана Сергіївна +380669233588 svetlanakanareva@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
418 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.01.2024 11:05 - 06.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2024 11:05 - 09.02.2024 11:10
Аукціон:
12.02.2024 12:24 - 12.02.2024 12:53
Період кваліфікації:
12.02.2024 12:53 - 16.02.2024 09:54
Період завантаження договору:
22.02.2024 00:00 - 03.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴418 080.00 Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП