• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з відновлення, регенерації, заправки картриджів

Оголошено тендер

418 080.00 UAH
Номер: cbf6c5113e03466eb4ddcb26ba140cc0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-22-003453-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Херсонська обласна прокуратура
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Очікувана вартість: 418 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з відновлення, регенерації, заправки картриджів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.01.2024 12:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума418 080.00 UAH