• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори

Завершена

133 238.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 666.19 UAH
Номер: 3822ef2dc6da431f9a23bb27a8a79336
Внутрішній номер закупівлі: 20568417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-30-002960-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Пироженко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 133 238.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.01.2024 10:32 - 04.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2024 10:32 - 07.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 07.02.2024 00:01 - 08.02.2024 10:33
Період завантаження договору: 14.02.2024 00:00 - 24.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴133 238.00 Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори