-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено тендер
133 238.00
UAH
Номер:
e6c5d9588f0c431e9e9ce5d2bb6c8b49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-30-001158-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
133 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
30.01.2024 10:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума133 238.00 UAH