-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (паливна гранула)
Тендер Prozorro UA-2024-01-29-015667-a
Завершена
259 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
Номер:
11a5dab7823a4691a45dc26c1b71e397
Внутрішній номер закупівлі:
20564411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-29-015667-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2024 18:43 - 03.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2024 18:43 - 06.02.2024 00:00
Аукціон:
06.02.2024 14:29 - 06.02.2024 14:52
Період кваліфікації:
06.02.2024 14:52 - 08.02.2024 14:39
Період завантаження договору:
14.02.2024 00:00 - 24.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 000.00 09110000-3 - Тверде паливо (паливна гранула)