• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09110000-3 - Тверде паливо (паливна гранула)

Оголошено тендер

259 000.00 UAH
Номер: 7ea07b6b2d8c4052ae0ab66599a5dbb9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-29-006564-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 259 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09110000-3 - Тверде паливо (паливна гранула)
Примітки: 09110000-3 - Тверде паливо (паливна гранула)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 29.01.2024 18:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис09110000-3 - Тверде паливо (паливна гранула)
Сума259 000.00 UAH